Bendrasis priėmimas prasidės birželio 1 d.
Parašykite mums info@lamabpo.lt
Tel.(8-37)320728
I-V nuo 8:00 iki 17:00
Užklausos forma
PAGALBA

Stojamieji egzaminai

► Noriu studijuoti menų srities studijų programas. Užpildžius prašymą LAMA BPO informacinėje sistemoje, man priskirta laikyti 4 stojamuosius egzaminus. Ar man reikia laikyti visus egzaminus?


Norint pretenduoti į visas pasirinktų studijų programų valstybės finansuojamas vietas, reikia išlaikyti tiek stojamųjų egzaminų, kiek yra nurodyta LAMA BPO informacinės sistemos stojamųjų egzaminų lentelėje.
 

► Man reikia laikyti stojamąjį egzaminą. Ar pasirinkus egzamino vietą, reikia laukti atskiro pakvietimo, ar vykti į egzaminą nustatytą dieną?

Stojamojo egzamino vietą ir laiką, esant galimybei, reikia pasirinkti pačiam stojančiajam LAMA BPO informacinėje sistemoje ir vykti į egzaminą paskirtą dieną be atskiro pakvietimo.
 

► Ką reikia turėti, atvykus į stojamąjį egzaminą ar motyvacijos vertinimą? Ar reikia mokėti už egzaminą?

Už LAMA BPO organizuojamus stojamuosius egzaminus ir motyvacijos vertinimą mokėti nereikia. Atvykus į stojamąjį egzaminą ar motyvacijos vertinimą, su savimi reikia turėti asmens dokumentą. Dėl atskirų egzaminų, kuriuos organizuoja ne LAMA BPO, o pačios aukštosios mokyklos, mokesčio arba reikalingų turėti priemonių reikia teirautis aukštojoje mokykloje.
 
Atgal