Skip to main content

Išankstinėje menų  stojamųjų egzaminų sesijoje egzaminus išlaikė 126 pretendentai

2023 m. balandžio 04d.

Dalyvauti išankstinėje stojamųjų egzaminų sesijoje į menų, menų pedagogikos ir specialiosios pedagogikos studijų programas kovo 13–31 d. užsiregistravo 146 asmenys, planuojantys šią vasarą stoti į aukštąsias mokyklas. 16 iš jų pasirinko laikyti daugiau negu po vieną egzaminą. Teigiamą įvertinimą gavo 126 egzaminuotieji, iš jų 8 išlaikė po du egzaminus, 3 – po tris. Egzaminus išlaikę asmenys bendrojo priėmimo metu galės pretenduoti į pasirinktas menų studijų programas.

Šiemet išankstiniai stojamieji egzaminai vyko į visas Vilniaus dailės akademijos (VDA) menų studijų programas, Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) menų ir meno pedagogikos bei specialiosios pedagogikos (logopedijos) programas, taip pat į Vilniaus universiteto (VU) Šiauliuose vykdomą muzikos pedagogikos studijų programą ir į Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (LMTA) vykdomą šokio krypties studijų programą. Pirmą kartą išankstinėje stojamųjų egzaminų sesijoje stojamieji egzaminai vyko į Vilniaus kolegijos (VK) populiariosios muzikos, muzikinio teatro, šokio pedagogikos studijų programas. Stojamųjų egzaminų rezultatus stojantieji sužinojo prisijungę prie savo paskyros Bendrojo priėmimo informacinėje sistemoje. Laiškai apie egzaminų rezultatus taip pat buvo išsiųsti elektroniniu paštu.

Daugiausia būsimų stojančiųjų užsiregistravo į VDA vykdomus menų stojamuosius egzaminus, čia juos išlaikė 59 asmenys. Į VDU studijų programas egzaminus išlaikė 45, į LMTA – 22 jaunuoliai. Šeši pretendentai egzaminus išlaikė į dvi aukštąsias mokyklas – penki iš jų į VDA ir VDU, vienas – į VDU ir VU.

Nedalyvavusieji išankstinėje stojamųjų egzaminų sesijoje stojantieji galės registruotis birželio mėnesį ir laikyti egzaminus vasaros pagrindinės stojamųjų egzaminų sesijos metu. Dalyvavusieji išankstinėje stojamųjų egzaminų sesijoje, bet neišlaikę egzamino, jo perlaikyti pagrindinės stojamųjų egzaminų sesijos metu nebegalės, tačiau galės pretenduoti į kitas menų studijų programas ir laikyti kitus egzaminus.

Vasaros stojamųjų egzaminų sesija vyks birželio 13 d. – liepos 25 d. Daugiau informacijos apie bendrąjį priėmimą į pirmosios pakopos ir vientisąsias studijas galima rasti LAMA BPO tinklalapyje: https://lamabpo.lt/pirmosios-pakopos-ir-vientisosios-studijos/.

VDU nuotr.

Kontaktai pasiteirauti:

Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO), el. p.: aukstasis@lamabpo.lt, atstovas.spaudai@lamabpo.lt


Konsultavimas telefonu
+370 37 280400
Atstovė spaudai
+370 685 91460
Dėl aukštojo mokslo
aukstasis@lamabpo.lt
Dėl profesinio mokymo
profesinis@lamabpo.lt
Asociacijos bendrasis el. paštas
info@lamabpo.lt
Studentų g. 54, LT-51424, Kaunas
I-IV  08:00-17:00
 V     08:00-15:45