Jau galima teikti prašymus į profesinio mokymo įstaigas

Jau galima teikti prašymus į profesinio mokymo įstaigas

2023-01-31

Vasario 1 d. prasideda 2023 metų priėmimo į profesinio mokymo įstaigas žiemos etapas. Teikti prašymus galima iki vasario 12 d. Priėmime dalyvauti gali asmenys, baigę pagrindinio ir vidurinio ugdymo programą arba įgiję aukštąjį išsilavinimą ir / ar profesinę kvalifikaciją.

Pagrindinio priėmimo žiemos etape šiemet dalyvauja 21 profesinio mokymo įstaiga, siūloma rinktis iš 149 profesinio mokymo programų. Norintieji dalyvauti priėmime prašymus ir reikiamus dokumentus turi pateikti LAMA BPO informacinėje sistemoje. Prašyme galima pateikti iki 2 pageidavimų, kuriuos stojantysis turi nurodyti prioriteto tvarka.

Kvietimai mokytis bus skelbiami vasario 14 d. Mokymo sutarčių sudarymas vyks vasario 15–17 d. Kvietimą mokytis gavęs stojantysis sutartį galės sudaryti ir elektronine forma.

Užsiregistravusiems ir bendrajame priėmime dalyvaujantiems asmenims viso priėmimo metu elektroniniu paštu siunčiama informacija dėl duomenų poreikio, rezultatai apie stojančiojo tinkamumą pasirinktoms programoms, kvietimas mokytis ir kiti svarbūs pranešimai. Raginame stojančiuosius atidžiai pildyti informacinėje sistemoje esančią kontaktinės informacijos skiltį ir skaityti LAMA BPO siunčiamus elektroninius laiškus.

Vasaros etapo priėmimas į profesinio mokymo įstaigas šiemet prasidės birželio 1 d., stojantieji prašymus galės užregistruoti iki rugpjūčio 7 d. Papildomas priėmimas į profesinio mokymo įstaigas vyks rugpjūčio 21–27 d. Priėmimas į laisvas valstybės finansuojamas ar nefinansuojamas vietas vyks rugsėjo 4 d. – lapkričio 20 d. Iš viso į valstybės finansuojamas vietas numatyta priimti 20,6 tūkst. mokinių.

Daugiau informacijos apie bendrąjį priėmimą galima rasti LAMA BPO tinklalapyje: www.lamabpo.lt.

Kontaktai pasiteirauti:
Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO)
El. p. profesinis@lamabpo.lt
atstovas.spaudai@lamabpo.lt

Daugiau informacijos: lamabpo.lt/profesinis-mokymas