Išankstinėje stojamųjų egzaminų sesijoje egzaminus universitetuose išlaikė 107 pretendentai

Dalyvauti išankstinėje stojamųjų egzaminų sesijoje kovo 15–25 d. į menų, menų pedagogikos ir specialiosios pedagogikos studijų programas užsiregistravo 134 asmenys, planuojantys šią vasarą stoti į universitetų studijų programas. 29 iš jų numatė laikyti daugiau negu po vieną egzaminą. Teigiamą įvertinimą gavo 107 egzaminuotieji, iš jų 13 išlaikė po du egzaminus, 5 – po tris. Egzaminus išlaikę asmenys bendrojo priėmimo metu galės pretenduoti į pasirinktas studijų programas.  

Šiemet išankstiniai stojamieji egzaminai vyko į visas Vilniaus dailės akademijos (VDA) menų studijų programas, Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) menų ir meno pedagogikos bei specialiosios pedagogikos programas. Pirmą kartą išankstinėje stojamųjų egzaminų sesijoje stojamieji egzaminai vyko į Vilniaus universiteto (VU) Šiauliuose vykdomą muzikos pedagogikos studijų programą. Stojamųjų egzaminų rezultatus stojantieji sužinojo prisijungę prie savo paskyros Bendrojo priėmimo informacinėje sistemoje. Rezultatai taip pat buvo išsiųsti elektroniniu paštu.

Daugiausia būsimų stojančiųjų užsiregistravo į VDA vykdomas meno studijų krypties programas, čia stojamuosius egzaminus išlaikė 88 asmenys, iš jų net 29 – grafinio dizaino. Į VDU studijų programas egzaminus išlaikė 20 jaunuolių. Du pretendentai egzaminus išlaikė į dvi aukštąsias mokyklas (VDA ir VDU).

Nedalyvavusieji išankstinėje stojamųjų egzaminų sesijoje stojantieji galės registruotis birželio mėnesį ir laikyti stojamuosius egzaminus vasaros pagrindinės stojamųjų egzaminų sesijos metu. Jaunuoliai, dalyvavę išankstinėje stojamųjų egzaminų sesijoje ir neišlaikę stojamojo egzamino, jo perlaikyti pagrindinės stojamųjų egzaminų sesijos metu nebegalės, tačiau galės pretenduoti į kitas menų studijų programas ir laikyti kitus egzaminus.

Daugiau informacijos apie bendrąjį priėmimą į pirmosios pakopos ir vientisąsias studijas galima rasti LAMA BPO tinklalapyje: https://bakalauras.lamabpo.lt/.

Kontaktai pasiteirauti: el. p.: info@lamabpo.lt, atstovas.spaudai@lamabpo.lt.