MBA studijos

MBA pasaulyje laikomas universaliausiu verslo išsilavinimu ir viena geriausių investicijų į profesinę karjerą. Todėl MBA programas siūlo daugelis verslo mokyklų, o darbdaviams absolventus tenka rinktis ir vertinti pagal mokyklos ir jos partnerių reputaciją.

Vakarų šalyse paprastai vykdomi du MBA tipai:

EMBA (Executive Masters of Business Administration, pasaulyje neretai jis vadinamas „lengvuoju MBA“) – tai verslo administravimo studijos aukščiausio lygio vadovams, paprastai jau turintiems bent 10–12 metų darbinės patirties;

IMBA (International MBA) – verslo administravimo studijos, kuriose didelis dėmesys skiriamas tarptautinei rinkai, kultūriniams skirtumams, didelių pasaulinių korporacijų valdymui.

Lietuvoje į MBA programas priimami asmenys, įgiję bakalauro arba profesinio bakalauro laipsnį ir turintys ne mažesnę kaip 3 metų vadybinio darbo patirtį.

Priėmimas į šias studijas vyksta naudojantis aukštųjų mokyklų informacinėmis sistemomis, o į Mykolo Romerio universitetą – ir atskiru LAMA BPO Bendrojo priėmimo informacinės sistemos posistemiu.

Daugiau informacijos apie MBA studijas ir priėmimą į jas galite rasti aukštųjų mokyklų tinklalapiuose:

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas (ISM)

Kauno technologijos universitetas (KTU)

Mykolo Romerio universitetas (MRU)

Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU)

Vilniaus universitetas (VU)