Skip to main content

Informacija dėl kolegijų reorganizavimo

2024 m. birželio 21d.

Informuojame, kad nuo 2024 m. liepos 1 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimu reorganizuojamos šios valstybinės kolegijos: Alytaus kolegija prijungiama prie Kauno kolegijos, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija prijungiama prie Vilniaus kolegijos, Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija prijungiama prie Kauno technikos kolegijos. Nuo liepos 1 d. keičiamas ir Kauno technikos kolegijos pavadinimas – ji vadinsis Lietuvos inžinerijos kolegija.

Atkreipiame dėmesį, kad šių metų bendrajame priėmime į Lietuvos aukštąsias mokyklas visos reorganizuojamos kolegijos dalyvauja įprasta tvarka ir reorganizavimo data neturės įtakos priėmimo procesui. Bendrojo priėmimo informacinėje sistemoje (BPIS) stojantieji ir toliau gali teikti prašymus į jiems patinkančias studijų programas, vykdomas Alytaus kolegijoje, Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje. Stojantieji į šias aukštąsias mokyklas bus asmeniškai informuojami apie pokyčius pasirašant studijų sutartis.

Stojantieji, pateikę pageidavimus studijuoti Alytaus kolegijoje ir gavę kvietimą pasirašyti studijų sutartį, ją sudarys su Kauno kolegija, pateikusieji pageidavimus į Vilniaus technologijų ir dizaino kolegiją, studijų sutartį sudarys su Vilniaus kolegija, pateikusieji į Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegiją bei Kauno technikos kolegiją – su naują pavadinimą turinčia Lietuvos inžinerijos kolegija. Atitinkamai Kauno kolegija, Vilniaus kolegija ir Lietuvos inžinerijos kolegija perims visas prie jų prijungtų mokymo įstaigų teises ir pareigas, o mokymo vietų adresai išliks tie patys.

Primename, kad prašymų duomenis stojantieji gali stebėti Bendrojo priėmimo informacinėje sistemoje prisijungdami adresu https://bp.lamabpo.lt/bp2024/lama_is.main, koreguoti ir papildyti prašymus galima iki 2024 m. liepos 24 d. 12 val.

Taip pat informuojame, kad nuo 2024 m. spalio 1 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimu Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla prijungiama prie Vilniaus Gedimino technikos universiteto, o Marijampolės kolegija prijungiama prie Mykolo Romerio universiteto.

Daugiau informacijos apie bendrąjį priėmimą į trumposios pakopos, pirmosios pakopos ir vientisąsias studijas galima rasti LAMA BPO tinklalapyje: https://lamabpo.lt/trumposios-pakopos-studijos/ ir https://lamabpo.lt/pirmosios-pakopos-ir-vientisosios-studijos/.

KK ir VK nuotr. Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) kontaktai: tel. (+370) 37 280400, el. p.: aukstasis@lamabpo.lt, atstovas.spaudai@lamabpo.lt.


Konsultavimas telefonu
+370 37 280400
Konsultavimas el. paštu:
dėl aukštojo mokslo
aukstasis@lamabpo.lt
dėl profesinio mokymo
profesinis@lamabpo.lt
Asociacijos bendrasis el. paštas
info@lamabpo.lt
Atstovė spaudai
+370 685 91460
 
atstovas.spaudai@lamabpo.lt
Studentų g. 54, LT-51424, Kaunas
I-IV  08:00-17:00
 V     08:00-15:45