Skip to main content

Slapukų politika

Slapukų politika

Šiame tinklalapyje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią naršymo patirtį lankytojams ir rinktume tam tikrą informaciją apie jų elgesį. Mūsų slapukų politika paaiškina, kaip mes naudojame slapukus ir kokios yra jūsų su jais susijusios teisės.

Slapukai

Tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Lamabpo.lt tinklalapyje naudojami tik baziniai naršymui būtini slapukai. Slapukas – tai tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš tinklalapio į naudotojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti naudotojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

 1. Polylang slapukas:
  • Domenas: www.lamabpo.lt
  • Aprašymas: šį slapuką nustato Polylang modulis, vartotojo pasirinktam kalbos nustatymui įsiminti. Tai leidžia mums automatiškai rodyti tinkamą kalbą, kai vartotojas sugrįžta į tinklalapį.
  • Galiojimo Laikas: 1 metai
  • Tipas: funkcinis
 1. Google Analytics slapukai:
  • Domenas: www.lamabpo.lt
  • Aprašymas: šiuos slapukus nustato Google Analytics statistikos sistema, kuri leidžia mums rinkti ir analizuoti tinklalapio naudojimo duomenis. Jie padeda mums suprasti, kaip lankytojai sąveikauja su mūsų tinklalapiu, pateikia informaciją apie peržiūros skaičių ir kitą analitinę informaciją.
  • Galiojimo Laikas: 1 metai, 1 mėnuo, 4 dienos
  • Tipas: analitinis

Kaip valdyti slapukus

Jūs galite valdyti arba ištrinti slapukus savo naršyklėje pagal savo norus. Dauguma naršyklių leidžia jums priimti arba atmesti visus slapukus, priimti tik tam tikrus tipus arba pranešti, kai tinklalapis bandys nustatyti slapuką. Atkreipkite dėmesį, kad slapukų valdymo pakeitimai gali paveikti Jūsų naršymo patirtį ir tinklalapio funkcionalumą.

Slapukų politikos pakeitimai

Mes galime periodiškai atnaujinti šią slapukų politiką, kad atspindėtume bet kokius pakeitimus, kurie gali atsirasti mūsų slapukų naudojimo praktikoje. Bet kokie pakeitimai, kurie bus įvykdyti, įsigalios, kai atnaujinta slapukų politika bus paskelbta tinklalapyje.

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų arba pageidaujate gauti daugiau informacijos apie mūsų slapukų politiką, nedvejodami susisiekite su mumis el. paštu info@lamabpo.lt. Mes stengsimės atsakyti į visus jūsų klausimus arba nesusipratimus, susijusius su slapukų naudojimu mūsų tinklalapyje. Dėkojame už Jūsų pasitikėjimą ir bendradarbiavimą!


Konsultavimas telefonu
+370 37 280400
Konsultavimas el. paštu:
dėl aukštojo mokslo
aukstasis@lamabpo.lt
dėl profesinio mokymo
profesinis@lamabpo.lt
Asociacijos bendrasis el. paštas
info@lamabpo.lt
Atstovė spaudai
+370 685 91460
 
atstovas.spaudai@lamabpo.lt
Studentų g. 54, LT-51424, Kaunas
I-IV  08:00-17:00
 V     08:00-15:45