Skip to main content

Išankstinėje menų stojamųjų egzaminų sesijoje egzaminus išlaikė 82 pretendentai

2024 m. kovo 29d.

Dalyvauti išankstinėje stojamųjų egzaminų sesijoje į menų, menų pedagogikos ir specialiosios pedagogikos studijų programas kovo 13–31 d. užsiregistravo 96 asmenys, planuojantys šią vasarą stoti į aukštąsias mokyklas. 8 iš jų pasirinko laikyti daugiau negu po vieną egzaminą. Teigiamą įvertinimą gavo 82 egzaminuotieji, iš jų 8 išlaikė po du egzaminus. Egzaminus išlaikę asmenys bendrojo priėmimo metu galės pretenduoti į pasirinktas menų ir specialiosios pedagogikos studijų programas.

Šiemet išankstiniai stojamieji egzaminai vyko į Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) menų ir meno pedagogikos bei specialiosios pedagogikos (logopedijos) programas, į Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (LMTA) vykdomas muzikos studijų ir muzikos atlikimo studijų programas, į Vilniaus universiteto (VU) Šiauliuose vykdomą muzikos pedagogikos studijų programą. Išankstinėje stojamųjų egzaminų sesijoje stojamieji egzaminai taip pat vyko į Vilniaus kolegijos (VK) muzikinio teatro ir šokio pedagogikos studijų programas. Stojamųjų egzaminų rezultatus stojantieji sužinojo prisijungę prie savo paskyros Bendrojo priėmimo informacinėje sistemoje. Laiškai apie egzaminų rezultatus taip pat buvo išsiųsti elektroniniu paštu.

Daugiausia būsimų stojančiųjų užsiregistravo į VDU vykdomus menų stojamuosius egzaminus, čia juos išlaikė 53 asmenys. Į LMTA studijų programas egzaminus išlaikė 18, į VK – 12 jaunuolių. Vienas pretendentas egzaminus išlaikė į dvi aukštąsias mokyklas – VDU ir VK.

Nedalyvavusieji išankstinėje stojamųjų egzaminų sesijoje stojantieji galės registruotis birželio mėnesį ir laikyti egzaminus vasaros pagrindinės stojamųjų egzaminų sesijos metu. Dalyvavusieji išankstinėje stojamųjų egzaminų sesijoje, bet neišlaikę egzamino, jo perlaikyti pagrindinės stojamųjų egzaminų sesijos metu nebegalės, tačiau galės pretenduoti į kitas menų studijų programas ir laikyti kitus egzaminus.

Vasaros stojamųjų egzaminų sesija vyks birželio 13 d. – liepos 22 d. Daugiau informacijos apie bendrąjį priėmimą į pirmosios pakopos ir vientisąsias studijas galima rasti LAMA BPO tinklalapyje: https://lamabpo.lt/pirmosios-pakopos-ir-vientisosios-studijos/.

VDU nuotr.

Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) kontaktai: el. p.: aukstasis@lamabpo.lt, atstovas.spaudai@lamabpo.lt.


Konsultavimas telefonu
+370 37 280400
Konsultavimas el. paštu:
dėl aukštojo mokslo
aukstasis@lamabpo.lt
dėl profesinio mokymo
profesinis@lamabpo.lt
Asociacijos bendrasis el. paštas
info@lamabpo.lt
Atstovė spaudai
+370 685 91460
 
atstovas.spaudai@lamabpo.lt
Studentų g. 54, LT-51424, Kaunas
I-IV  08:00-17:00
 V     08:00-15:45