Prasideda stojamųjų egzaminų sesija

                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    2022-06-13

Norintieji stoti į meno studijų krypčių grupės programas kviečiami teikti prašymus ir dalyvauti stojamųjų egzaminų sesijoje, kuri vyks nuo birželio 13 iki liepos 22 dienos. Rezultatai bus skelbiami iki liepos 24 dienos.

Prašymai dalyvauti stojamųjų egzaminų sesijoje teikiami per Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) tinklalapį, prisijungiant prie Bendrojo priėmimo informacinės sistemos (BPIS). Stojamųjų egzaminų tvarkaraščiai skelbiami LAMA BPO tinklalapyje. Stojamieji egzaminai vyksta aukštosiose mokyklose, jie organizuojami kiekvienai menų studijų programai.

Asmeniui, užsiregistravusiam sistemoje ir į savo prašymą įtraukusiam meno studijų krypties programą, skiltyje „Stojamieji egzaminai“ bus priskiriami visi egzaminai, kuriuos reikia išlaikyti norint pretenduoti į pasirinktas studijų programas.

Į prašymą įtraukti meno studijų krypčių grupės studijų programas, į kurias numatyta laikyti egzaminus, galima likus ne mažiau kaip 24 val. iki stojamojo egzamino pradžios. Atkreipiame dėmesį, kad jaunuoliai, dalyvavę pavasario stojamųjų egzaminų sesijoje ir neišlaikę stojamojo egzamino, jo perlaikyti pagrindinės stojamųjų egzaminų sesijos metu nebegalės, tačiau galės pretenduoti į kitas menų studijų programas.

Jei prieš teikdami prašymą norite gauti daugiau informacijos, pasinaudokite priėmimo sistemos (BPIS) vedliu į aukštąsias mokyklas: https://bakalauras.lamabpo.lt/bakalauro-ir-vientisosios-studijos/stojantiesiems-2022/pagalba-pildant-prasyma/.

Daugiau informacijos apie bendrąjį priėmimą į pirmosios pakopos ir vientisąsias studijas galima rasti LAMA BPO tinklalapyje: https://bakalauras.lamabpo.lt/.

Kontaktai pasiteirauti:

Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO)

El. p.: aukstasis@lamabpo.lt, atstovas.spaudai@lamabpo.lt