Skip to main content
All Day

VILNIUS TECH #klauskKŪRĖJO

Apsispręsti į kokią studijų programą stoti gali būti nelengva, tad VILNIUS TECH bakalauro studijų studentai atsakys į visus kylančius klausimus – ne tik apie studijas ar egzaminus, bet ir apie […]

Susipažink su LSMU

Kviečiame atvykti į Lietuvos sveikatos mokslų universitetą susipažinti su studentų mokymosi aplinka ir plačiomis studijų galimybėmis dalyvaujant LSMU studijų programų pristatyme auditorijoje, apsilankant muziejuose (ekskursijos vykdomos tik grupėms ir iš […]

Dalyvauk LSMU paskaitose

Kviečiame moksleivius dalyvauti Lietuvos sveikatos mokslų universiteto paskaitose ir pasijusti tikrais studentais! Tai galimybė ne tik įgyti naujų žinių, bet ir susipažinti su studentų mokymosi aplinka, dėstytojais, dominančios specialybės specifika.

Dalyvauk LSMU Laboratoriniuose darbuose

Kviečiame moksleivius apsilankyti Lietuvos sveikatos mokslų universitete ir sudalyvauti praktiniuose užsiėmimuose. Praktinių užsiėmimų metu įgysite naujų žinių, susipažinsite su studentų mokymosi aplinka ir dėstytojais, dominančios mokslo srities specifika.

VILNIUS TECH Jaunojo inžinieriaus paskaitos

Vyresniųjų klasių mokiniai kviečiami į jiems parengtas nemokamas temines dėstytojų paskaitas, kuriose supažindinama su aktualiomis, apimančiomis fakultetų sritis, temomis.

Atrask KTU

Kviečiame moksleivius į KTU. Išbandykite įvairius užsiėmimus, iššūkius, laisvalaikio galimybes, išplečiančius pažinimo ribas ir padedančius kryptingai planuoti karjerą.

KTU studijų konsultacijos

Sužinokite apie studijas KTU, bendradarbiavimą su Universitetu, studentų galimybes veikti ir tobulėti. Padėsime apsispręsti ir suplanuoti karjeros sprendimus.

Patirk VDU!

VDU kviečia mokinių grupes „patirti“ universitetą. Suburkite 30-50 vyresnių klasių mokinių grupes, išsirinkite norimą temą ir pasinerkite į studentišką kelionę.  

VDU dėstytojų paskaitos moksleiviams

Vytauto Didžiojo universitetas siūlo praturtinti ir paįvairinti moksleivių pamokas bei praleisti dieną mokykloje „kitaip“. Pasirinktos paskaitos metu moksleiviai ne tik įgis naujų žinių, bet ir išgirs įdomių faktų, naujų versijų, […]

Ongoing

Gyva ISM studijų konsultacija dvyliktokams

Gyvos konsultacijos metu ISM studijų konsultantai apraodys naująjį ISM pastatą bei atsakys į visus rūpimus klausimus apie studijas ISM bei karjeros krypties pasirinkimą.


Konsultavimas telefonu
+370 37 280400
Konsultavimas el. paštu:
dėl aukštojo mokslo
aukstasis@lamabpo.lt
dėl profesinio mokymo
profesinis@lamabpo.lt
Asociacijos bendrasis el. paštas
info@lamabpo.lt
Atstovė spaudai
+370 685 91460
 
atstovas.spaudai@lamabpo.lt
Studentų g. 54, LT-51424, Kaunas
I-IV  08:00-17:00
 V     08:00-15:45